Жінку, яку підозрюють у вбивстві власної донечки, взяли під варту

Жінку, яку підозрюють у вбивстві власної донечки, взяли під варту

Батьки спалили 5-річну дівчинку в печі.

На Житомирщині до матері, підозрюваної у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки, застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Про це повідомилпрес-служба прокуратури області.

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальньому провадженні за фактом умисного вбивства батьками рідної доньки, що сталося в Овруцькому районі.

“29 травня  за погодженням із прокуратурою Житомирської області, до суду подані клопотання про застосування до обох підозрюваних запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира до однієї підозрюваної – матері – застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Розгляд клопотання щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою другому підозрюваному – батькові – судом перенесено на 30 травня”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Коростенською місцевою прокуратурою у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано  кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

“У ході досудового розслідування кримінального провадження буде надана оцінка діям посадових осіб влади та місцевого самоврядування щодо покладених на них обов’язків стосовно забезпечення прав 5-річної дитини”, – додали у прокуратурі.

Досудове розслідування проводить Овруцьке відділення поліції ГУНП в області.

Процесуальне керівництво здійснює Коростенська місцева прокуратура.

Як повідомляв “Вголос.zt” раніше, подружжя з Овруцького району, 41-річна жінка, матір 5-ти дітей, та чоловік 50-ти років, підозрюються у скоєнні вбивства своєї рідної 5-річної доньки. До того ж, скоєний у серпні минулого року тяжкий злочин (тіло дитини спалили у печі, а попіл і рештки винесли і викинули у річку) підозрювані приховували.

Варто зауважити, що раніше дитина, яку відібрали у матері (без позбавлення батьківських прав) перебувала у прийомній родині. Однак після тривалих судів із прийомною родиною, біологічні батьки у квітні 2018 року повернули її додому, де вона проживала до скоєння вбивства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за п.2, 12, ч.2 ст. 115 КК України проводить слідче управління ГУНП в області.

До слова, санкцією зазначеної статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі. Виконком Житомирської міськради просить правоохоронців дати оцінку діям активістів.

Фото: поліція Житомирської області.

 

Leave a Comment