В області проживає більше 7 тисяч переселенців (ІНФОГРАФІКА)

На тимчасове проживання до Житомирської області вже переїхали 7 тисяч 113 переселенців зі сходу України. Серед них – 1 тисяч 840 дітей, 999 чоловіків, 1 тисяч 943 жінок, а також 2 тисяч 331 пенсіонерів та інвалідів. Про це «Вголос.zt» повідомила директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна.

«Із Донецької та Луганської областей прибуло 6 тисяч 781 осіб, із Автономної Республіки Крим – 332. Із них 287 осіб проживають у соціальних закладах Житомирщини. Так, у готелі „Житомир“ – 95, у санаторій для батьків з дітьми „Тетерів“ – 175 осіб, у спортивно-оздоровчому таборі „Олімпієць“ проживає 11 переселенців. Іще по троє їх мешкає от у Житомирському та Бердичівському геріатричних пансіонатах мешкає зараз по троє переселенців», – уточнила Корінна.

За даними районних і міських координаційних штабів щодо роботи з переселенцями, на території області нині налічується 77 об’єктів усіх форм власності (9 – державної, 23 – комунальної, 45 – приватної, в яких можливе поселення 642 особи), де тимчасово проживають переселенці зі Сходу.

Нагадаємо, в ексклюзивному інтерв’ю для «Вголос.zt» бібліотекар Олена Люблянська розповіла про те, як півтора року тому була змушена залишити Луганськ, про своє ставлення до війни на сході України та бюрократичну тяганину у Житомирі.


Текст, інфографіка: Олександр Трохимчук
Фото: мережа Інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *