Житомирську спецшколу-інтернат не закриватимуть, а відремонтують

Сьогодні, 12 лютого на засіданні гуманітарної комісії Житомирської обласної ради порушили питання, щодо чуток про закриття “Житомирської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату” для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.

Голова гуманітарної комісії Олена Галагуза розповідає, що до неї звернулись батьки, стурбовані інформацією про, нібито, закриття закладу.

«Складається враження, що є одна проблема, але її завуалювали під зовсім іншу. Якщо є питання ремонту, відновлення якоїсь техніки – це зовсім інший аспект. Розбурхувати пристрасті навколо штучно-створених чуток про закриття не варто», – розповідає Галагуза.

Депутатка зауважує, що ремонти у школі-інтернаті проводяться щорічно, проте, необхідно вивчити питання раціональності коштів.

«Кошти  виділяються на ремонт закладу щорічно. Необхідно досконало вивчити це питання. Спекуляцій навколо ремонтів не буде, ми відслідковуватимемо на що витрачатимуться гроші. Можливо, саме задля того, щоб просунути якісь корупційні схеми і почали розповсюджувати недостовірну інформацію про закриття», – зауважує Олена Галагуза.

Чутки щодо закриття закладу спростував і заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

 «Жодна особа не набереться сміливості, щоб прийняти рішення про закриття такого закладу. Контингент дітей, які там перебувають, потребує цієї установи. Щодо ремонту – абсолютно неправильним є те, що корпуси інтернату досі опалюються за рахунок грубок  – це недопустимо. Мова нині навіть йде, нам необхідно знайти кошти, хоча б для латання тріщин.На виготовлення проектно-технічної документації  огляду приміщень цього річ вже витрачено 50 тисяч гривень», – зазначив Ширма.

IMG_5823 IMG_5836 IMG_5846

Наразі депутати звернулися до управління врегулювання земельних відносин Житомирської міської ради, аби отримати вичерпну інформацію про земельну ділянку, адже частина території, на якій знаходиться заклад, належить місту.

Надалі члени гуманітарної комісії облради планують написати звернення до міського голови Сергія Сухомлина, щодо передачі цієї території у власність територіальних громад області. Як зауважили депутати, лише тоді, коли всією територією закладу опікуватиметься обласна рада, можна буде говорити про конкретні суми на проведення ремонтних робіт.

IMG_5847 IMG_5884 IMG_5886

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *