Реклама на трамваях та тролейбусах за два роки принесла ЖТТУ понад 1,3 млн грн

Реклама на трамваях та тролейбусах за два роки принесла ЖТТУ понад 1,3 млн грн

 «Орендують» рекламні площі підприємці з різних міст України.

Протягом останніх двох років комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» отримало понад 1 млн 367 тис. грн від розміщення реклами на тролейбусах і трамваях. Про це «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит повідомила інженер з реклами комунального підприємства Юлія Мальцева.

«Протягом останніх двох років були укладені 46 договорів про використання рухомого складу для розповсюдження реклами. За надання вищевказаних послуг нашим підприємством було отримано 1 млн 367 тис. 894 грн 17 коп. За 2017 рік сума надходжень становить 521 тис. 559 грн, а за 2018 рік – 846 тис. 334 грн 51 коп.», – уточнила Мальцева.

«Орендарями» рекламних площ на трамваях та тролейбусах є не лише місцеві підприємці, але й провідні рекламні агенції та різного роду бізнес з інших міст України.

Найбільшим рекламодавцем є житомирська ФОП Гапоненко Раїса Нестерівна. За використання «рекламних площ» рухомого складу ЗІУ, ЮМЗ Т1, ЮМХ Т2, ТАТРА щомісяця згадана фізична особа-підприємець платить 27 тис. 346 грн, зокрема, ПДВ 20% – 4 тис. 557 грн 67 коп.

Нагадаємо, виконком Житомирської міськради зменшив замовлення на перевезення пасажирів ТТУ. Валідатори у тролейбусах і трамваях Житомира не зареєстровані в податковій.

Leave a Comment