Реклама на трамваях та тролейбусах за два роки принесла ЖТТУ понад 1,3 млн грн

Протягом останніх двох років комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» отримало понад 1 млн 367 тис. грн від розміщення реклами на тролейбусах і трамваях. Про це «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит повідомила інженер з реклами комунального підприємства Юлія Мальцева.

«Протягом останніх двох років були укладені 46 договорів про використання рухомого складу для розповсюдження реклами. За надання вищевказаних послуг нашим підприємством було отримано 1 млн 367 тис. 894 грн 17 коп. За 2017 рік сума надходжень становить 521 тис. 559 грн, а за 2018 рік – 846 тис. 334 грн 51 коп.», – уточнила Мальцева.

«Орендарями» рекламних площ на трамваях та тролейбусах є не лише місцеві підприємці, але й провідні рекламні агенції та різного роду бізнес з інших міст України.

Найбільшим рекламодавцем є житомирська ФОП Гапоненко Раїса Нестерівна. За використання «рекламних площ» рухомого складу ЗІУ, ЮМЗ Т1, ЮМХ Т2, ТАТРА щомісяця згадана фізична особа-підприємець платить 27 тис. 346 грн, зокрема, ПДВ 20% – 4 тис. 557 грн 67 коп.

Нагадаємо, виконком Житомирської міськради зменшив замовлення на перевезення пасажирів ТТУ. Валідатори у тролейбусах і трамваях Житомира не зареєстровані в податковій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *