Житомирський депутат від президентської партії задекларував BMW за 1550000 грн

Житомирський депутат від президентської партії БПП придбав автомобіль BMW за 1 млн 550 тис. грн. Відповідну інформацію Олександр Черняхович оприлюднив у декларації про доходи за минулий рік.

Згідно із документом, власником новенького BMW X5 xDrive25d із салону дружини колишнього голови Житомирської облдержадміністрації Катерини Машковської депутат став 25 жовтня 2018 року. Крім «бехи» у гаражі Черняховича – TOYOTA PRADO вартістю у чверть мільйона, фургон-буханка УАЗ 2002 року випуску, а також TOYOTA AURIS, який декларує його дружина.

Також у власності Черняховича приміщення кафе у Житомирі площею понад 124 кв. м, дача у Хорошівському районі та незавершений котедж у Сінгурах Житомирського району із земельною ділянкою. Ще одна земельна ділянка у цьому ж селі, яку депутат декларував у 2017 році, у цьогорічній декларації відсутня.

Квартиру в обласному центрі він продав торік за 440 тис. грн.

Черняхович є кінцевим бенефіціарним власником приватного підприємства “Стиль-Сервіс” та товариства з обмеженою відповідальністю “Сталь-Сервіс 3000”. У минулому році згаданий бізнес голови сімейства приніс у родину трохи більше, ніж 89 тис. грн. Ще 260 тис. 508 грн він задекларував як дохід від занятості підприємницькою діяльністю.

Дружина депутата, яка працює у Житомирському окружному адміністративному суді, отримала майже 300 тис. грн зарплати та взяла споживчий кредит у АТ “ОТП Банк” в сумі майже 60 тис. грн. Наприкінці минулого року взяв кредит у розмірі 573 тис. 500 грн у ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК” й депутат.

Двоє із трьох дочок Черняховичів навчаються у сусідній Польщі, отримують хорошу стипендію, а одна із них й дохід від зайнятості підприємницькою діяльністю. За минулий рік Крістіна Олександрівна заробила 803 тис. 560 грн та ще 89 тис. стипендії отримала у Варшавському університеті. Відповідно до декларації, донька Карина також отримувала стипендію у Польщі. Олександр Черняхович задекларував готівкою 540 тис. грн та 15 тис. доларів.

Нагадаємо, наймолодший заступник прокурора області задекларував швейцарський годинник та понад 1,5 мільйона. Новий головний архітектор Житомира протягом року заробив 26 тисяч, а задекларував понад півмільйона готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *