Рекламна агенція KRAN пропонує ефективний та креативний маркетинговий інструмент для просування бренда

Рекламна агенція KRAN пропонує ефективний та креативний маркетинговий інструмент для просування бренда

Рекламу на піларсах.

Реклама на піларсах — це ефективний та креативний маркетинговий інструмент для просування фірмового продукту. Він дозволяє донести ваш головний рекламний меседж до свідомості аудиторії в місцях великого скупчення людей. Завдяки великій площі конструкції, рекламу на пілларсах простіше помітити, прочитати та засвоїти, виділивши її серед інших оголошень. Тому що піларси — це сучасний динамічний рекламний носій, який має високий статус, внутрішнє підсвічування та приємний дизайн.

Переваги реклами на піларсах.

У чому ще полягають плюси реклами на піларсах? Їх список можна доповнювати нескінченно:

  • Мають цілих 4 рекламні площини.

  • Виділяються на тлі звичних рекламних носіїв, які багато хто вже не помічає.

  • Ергономічні, оскільки створюють ідеальні умови для знайомства з рекламним оголошенням, — не треба напружувати зір, тягнутися, нагинатися або підходити ближче.

  • Підкреслюють індивідуальність і статус рекламодавця, вигідно виділяючи його серед інших.

  • Не спотворюють макети, представляючи рекламу в тому вигляді, кольорі та графіці, які хоче клієнт.

  • Зберігають постери цілісними, захищаючи від впливу навколишнього середовища і вандалів.

  • Пропонують коротке, містке, чітко структуроване і зрозуміле рекламне посилання, яке швидко засвоюється потенційними клієнтами.

І, мабуть, найважливіший момент даного рекламного формату: повз них не можна пройти, не розглянувши рекламу. Бо часто піларси розташовані в прикасових зонах. Поряд з касою клієнт довго стоїть в черзі, щоб оплатити товар і, мимоволі, вивчає навколишній простір. У нього немає можливості розвернутися і піти, через те, що вихід тільки, повз піларси.

Даною послугою користуються фінансові установи, промислові підприємства, будівельні організації, страхові компанії, сall-центри, медичні заклади, освітні установи, рітейлери, магазини, кінотеатри, спортклуби, фітнес-центри.

Розробка та затвердження макету

Команда KRAN advertising agency підходить до реклами на піларсах з усією відповідальністю. Макети розробляються індивідуально, з урахуванням специфіки бізнесу, айдентики та цілей конкретної рекламної кампанії. Персональний менеджер враховує всі вимоги клієнтів, а дизайнери створюють ідеальне зображення. Будь-які «сюрпризи» у вигляді спотвореної передачі кольору, помилок в текстах або несанкціонованого використання зображень — виключені.

Leave a Comment