Житомирська міськрада безоплатно передасть області землю для реконструкції відділення ЦМЛ №1

Житомирська міськрада безоплатно передасть області землю для реконструкції відділення ЦМЛ №1

Під невідкладну допомогу.

Житомирська міська рада передасть департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації земельну ділянку для реконструкції приміщення для невідкладної медичної допомоги. Проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Укласти Договір суперфіцію з департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації на безоплатне користування земельною ділянкою площею 6,3253 га по вул. Велика Бердичівська, 70, в м. Житомирі з метою здійснення реконструкції приміщень для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради», йдеться у документі.

Згідно із проєктом договору, земельну ділянку передадуть області тимчасово. Вона не вилучатиметься з комунальної власності міста. А використовуватиметься областю виключно на період реконструкції відділення.

Нагадаємо, що на ремонт відділення обласної лікарні ім. О. Гербачевського витратили понад 1 млн грн. В обласній лікарні відкрили реанімаційні відділення, на ремонт яких витратили 23 млн грн.

Leave a Comment