Робочу групу по скверу на Лятошинського у Житомирі скасував Сухомлин

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин скасував своє розпорядження про створення робочої групи щодо долі скверу на розі вулиць Небесної Сотні та Лятошинського. Розпорядження про припинення функціонування робочої групи з’явилося 3 травня на сайті міської ради.

«У зв’язку з проведенням капітального ремонту скверу на розі вулиць Бориса Лятошинського та Небесної Сотні за рахунок коштів міського та інших бюджетів, відсутністю потреби в функціонуванні робочої групи з розгляду звернення ТОВ «Київфуд-Сервіс» припинити функціонування робочої групи та визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 13.04.2018 №297 «Про створення робочої групи», – йдеться у документі.

Джерела «Вголос.Zt» у Житомирській міській раді повідомили, що засідання групи мало відбутися опівдні 4 травня. Однак разом із питанням по скверу на Лятошинського мали розглянути й питання по скверу на вулиці Київська, 6. Саме останній факт, переконані наші джерела, і став основною причиною скасування робочої групи.

До слова, у сквері на Київській, 6 планувалася побудова супермаркету. Однак після спротиву активістів передумали.

Нагадаємо, що  «Батьківщина» виступила проти встановлення будь-яких об’єктів торгівлі у сквері на Лятошинського. У сквері на розі вулиць Небесної Сотні та Лятошинського хочуть зробити дитячий майданчик та газони з системою їх поливу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *