Роботу житомирських комунальників перевірятимуть без попереджень

Роботу житомирських комунальників перевірятимуть без попереджень

Виїжджатимуть раз на два тижні.

Роботу житомирських комунальних підприємств перевірятимуть раз на два тиждні без попереджень. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин 14 березня під час робочої наради щодо прибирання міста і ремонту доріг.

За словами міського голови, з 15 березня починаючи, у місті триватиме місячник благоустрою, тому за кожним комунальним підприємством буде закріплена територія, яку вони мають привести до належного стану.

«Раз на два тижні ми разом з начальниками управлінь, керівниками КВЖРЕПів, директорами комунальних підприємств будемо перевіряти виконану роботу. Попереджати про приїзд вас ніхто не буде», – сказав Сергій Сухомлин.

Міський голова висловив незадоволення роботою комунальних підприємств взимку, але, за його словами, з себе він також відповідальність не знімає.

«Якщо потрібно комусь показати, як працювати, можемо взяти автобус і поїхати до сусідів у Вінницю, Рівне, Коростень і подивитися, як там прибирають міста після зими. У нас іноді не вистачає «мізків» і бажання, а не техніки та фінансування. Потрібно розробити план, закачати рукави та зробити те, що від вас вимагається. Вже два тижні обмітаються тротуари, а на дорогах досі не прибрали змет», – сказав Сергій Сухомлин.

Міський голова сподівається, що у наступному році комунальники працюватимуть набагато краще. Саме для цього, зазначив він, на одній із останніх сесій міської ради було виділено більше 15 млн. грн на придбання техніки для прибирання доріг і тротуарів.

Нагадаємо, житомиряни пропонували міській владі штрафувати комунальників за неякісне прибирання міста. У Житомирі відбулася акція з очищення електричних опор на території міста від оголошень та реклами.

Leave a Comment