Розробники «Безпечного міста» розповіли про ситуацію із камерами у Житомирі

Розробники «Безпечного міста», компанія «BSI Group», запевняє, що Житомирська міська рада годувала їх обіцянками і не закрила близько 50 тис. грн боргів.

«По договору мали платити 25 тис. грн на місяць. Минулого року були проблеми з зарплатою лікарям, тому обіцяли заплатити пізніше. Однак до сьогодні ми цих грошей не отримали», — сказав директор компанії «BSI Group» Олександр Безпалюк.

За його словами, ключі та паролі не передали місту, тому що за програмне забезпечення не заплатили. Факт неоплати у Житомирській міській раді не спростовують.

«Ми придбали, виявляється, демонстраційну версію. Вона коштуватиме нам, згідно із розрахунками, дедалі дорожче», —сказав радник міського голови Житомира, депутат Олександр Черняхович.

Він також пообіцяв, що про ситуацію із камерами спостереження доповість під час звіту директора КП «Міський інформаційний центр». На баланс саме цього підприємства передали камери.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року завдяки камерам відеоспостереження у Житомирі вдалося запобігти спробі самогубства у парку. Антимонопольний комітет виступив проти примушування підприємців виконкомом встановлювати камери спостереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *