Цукерками не заманювали: у поліції спростували інформацію про спробу викрадення  9-річної бердичівлянки

Цукерками не заманювали: у поліції спростували інформацію про спробу викрадення 9-річної бердичівлянки

Просять не поширювати чутки.

Поліція провела перевірку інформації, викладеної у заяві бердичівлянки про нібито спробу викрадення її дитини на одній з вулиць райцентру. Відомості не підтвердилися, а дівчинка зізналась, що вигадала страшну історію, очевидно, під впливом розповсюджених у соцмережах подібних повідомлень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“До поліції звернулась жителька Бердичева із заявою про те, що 22 вересня невідомі намагались викрасти її 9-річну доньку. Із відомостей, наданих поліцейським заявницею, із дівчинкою трапилась ситуація, подібна до історій, поширених у соцмережах (спроба викрадення дітей незнайомцями, які пересуваються «чорною «Тойотою»). У кварталі, де нібито сталась подія, правоохоронці опитали мешканців кількох будинків, працівників перукарні та торгівельних закладів. Також проаналізували записи з камер відеоспостереження, установлених неподалік від вказаних дитиною місць. Однак інформацію про підозрілу ситуацію  ніхто з людей не підтвердив. Також працівники ювенальної превенції у присутності батьків поговорили із самою дитиною. Дівчинка розповіла доволі суперечливі історії про свою пригоду і врешті зізналась, що усе це вигадала”, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські закликають усіх батьків роз’яснювати дітям правила безпечної поведінки на вулицях, інших публічних місцях, однак не залякувати їх чутками. А тим більше, не розповсюджувати неперевірені відомості серед знайомих і у соцмережах.

Нагадаємо, з початку місця в області зникло майже 40 дітей. Поліція розшукує пару юних мандрівників з Малинського району.

Leave a Comment