Руйнівний град завдав значних збитків будівлям двох коледжів, інтернату та пансіонату у Бердичеві

Руйнівний град завдав значних збитків будівлям двох коледжів, інтернату та пансіонату у Бердичеві

 Загалом постраждали 8 комунальних закладів обласної ради.

Від граду, що випав 21 вересня в Житомирській області, постраждали 8 комунальних закладів обласної ради, будівлі чотирьох з них зазнали значних пошкоджень. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«У Бердичеві в обласному госпіталі ветеранів війни, загальноосвітній школі-інтернаті, міжміському бюро технічної інвентаризації, а також у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті град наніс незначних пошкоджень і матеріальної допомоги ці заклади не потребують. Натомість значних збитків завдано Бердичівському медичному коледжу, Бердичівському педагогічному коледжу, спеціальній школі-інтернат та Бердичівському геріатричному пансіонату. У будівлях цих закладів пошкоджено вікна та дахи», – йдеться у повідомленні.

За інформацією заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, попередньо на усунення наслідків негоди зазначеним чотирьом закладам потрібно майже 2 тис. листів шиферу. На деяких об’єктах працюватимуть страхові фірми, по іншим обласна рада визначить суму збитків та врегульовуватиме процес надання коштів.

Нагадаємо, за даними ДСНС, заподіяні збитки від руйнівного граду у Бердичеві перевищують 6,4 мільйонів.   У райцентрі відкрили надзвичайну ситуацію місцевого рівня.

Leave a Comment