Рятувальники витягли з-під криги рибалку, але чоловік помер у “швидкій”

Рятувальники витягли з-під криги рибалку, але чоловік помер у “швидкій”

Попільнянський район.

У селищі Корнин, що в Попільнянському районі, 13 січня на водосховищі під лід провалився рибалка. Рятувальники витягли чоловіка з-під криги ще при свідомості, але він помер у “швидкій”.  Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Житомирській області.

“о 19:53 рятувальники виїжджали на порятунок рибалки з водосховища. Відстань до місця події складала біля 30 км. З’ясувалося, що 44-річний чоловік знаходився у воді на відстані біля 20 м від берега. Місцеві жителі не могли допомогти потопаючому, так як крига було занадто тонкою, а човна поблизу не було. Сам же рибалка, пересуваючись по примерзлій водоймі, використовував лижі.

П’ять хвилин знадобилося рятувальникам аби дістатися на надувному човні до чоловіка, витягнути його з води та доправити до берега. Весь час до прибуття бійців ДСНС та під час проведення аварійно-рятувальних робіт рибалка був при свідомості.

Вже на березі фельдшер, який приїхав разом із рятувальниками, надав чоловікові першу медичну допомогу. Через чагарники та погану дорогу автомобіль медиків не зміг під’їхати до самого берега, він зупинився на відстані біля 500 м від водосховища. Тому рятувальники доправили його до карети лікарів своїм спецавтомобілем”, – йдеться у повідомленні.

На жаль, врятувати життя людині не вдалося. Попередньо чоловік помер від значного переохолодження тіла, знаходячись вже в “швидкій”.

Нагадаємо, на Житомирщині загинув рибалка, який провалився під лід. У Житомирі рибалка знепритомнів та впав біля дамби у провалля.

Leave a Comment