Тренеру житомирської спортивної школи виплатять премію у майже 100 тисяч

Тренеру житомирської спортивної школи виплатять премію у майже 100 тисяч

За виховання професійного футболіста.

Тренер дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фуболу «Полісся» Сергій Завалко отримає премію у розмірі 98 тис. 444 грн 81 коп. Відповідне розпорядження підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради забезпечити виплату премії Завалку Сергію Миколайовичу — тренеру-викладачу спортивної школи за підготовку професійного гравця Малиновського Р. В. у розмірі 20% від загальної суми трансфертної компенсації «Платежу солідарності» УЄФА», ‒ йдеться у документі.

Виплату проводитимуть за рахунок коштів, отриманих за трансферт гравця. 80% отриманих коштів має піти на СДЮСШОР «Полісся», решту коштів отримає тренер. Такий порядок розподілу грошей затвердили на виконкомі 17 грудня.

За даними Української асоціації футболу, Руслан Малиновський є вихованцем житомирської ДЮСШ «Полісся». З 2015 року грає за збірну України. Грав у команді «Шахтар» (Донецьк). Грав за бельгійський клуб «Генк». Нині є гравцем команди «Аталанта» (Італія).

Нагадаємо, що комунальна спортшкола Житомира орендуватиме спортзалу у «Житомиробленерго». Тренера житомисрької спортшколи нагородили іменним годинником.

Leave a Comment