СБУ блокувала поставки неякісних продуктів у садочки, дитбудинки та лікарні області

СБУ блокувала поставки неякісних продуктів у садочки, дитбудинки та лікарні області

Тривають слідчі дії.

На Житомирщині Служба безпеки України блокувала поставки неякісних продуктів харчування до соціальних закладів регіону, серед яких дошкільні заклади, дитбудинки, лікувальні установи. Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

За даними досудового слідства, однин із вітчизняних виробників молочної продукції налагодив реалізацію не сертифікованих товарів по всій території України. Встановлено, що лише в 2019 році через фірму-дистриб’ютора на внутрішній ринок потрапило понад 500 тонн недоброякісних продуктів харчування.

Крім того, у 2020 році завод через посередницьку структуру уклав низку договорів із комунальними закладами Житомирщини на поставки продовольства на понад 600 тисяч гривень. Ця продукція призначалася, зокрема, для вихованців дитячих закладів та пацієнтів лікувальних установ області.

“Ініційовані СБУ експертизи засвідчили грубе порушення переможцем торгів процедури публічних закупівель через подання недостовірних даних щодо якості продукції та невідповідність продуктів харчування вимогам ДСТУ.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків за місцями розташування виробничих потужностей, складських і офісних приміщень, а також за адресами проживання фігурантів справи у Хмельницькій та Житомирській областях. Під час слідчих дій виявлено майже 3,5 тонн фальсифікату, фінансово-бухгалтерські документи, комп’ютери, печатки та інші докази незаконних оборудок”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вилучені зразки продукції надіслано на додаткову експертизу. Тривають слідчі дії. Викриття незаконної діяльності проводили співробітники УСБУ в Житомирській області спільно з Житомирською обласною прокуратурою.

Нагадаємо, масштабне підпільне виробництво неякісного антисептику викрили на Житомирщині. Неякісний фальсифікат замість масла постачав у дитячі садки та магазини підприємець з Житомирщини.

Leave a Comment