СБУ ліквідувала нарколабораторію, яка щомісяця збувала до півкілограма амфетаміну

СБУ ліквідувала нарколабораторію, яка щомісяця збувала до півкілограма амфетаміну

Продавали у Житомирській та Київській областях.

СБУ блокувала діяльність угруповання, яке виготовляло й продавало психотропні речовини. Щомісяця наркоділки збували амфетаміну на суму до півмільйона гривень наркозалежним Житомирської та Київської областей. Про це повідомили у пресцентрі Служби безпеки України у Житомирській області.

«Оперативники спецслужби встановили, що організував «амфетаміновий бізнес» житель Житомирщини. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за торгівлю наркотиками», ‒ йдеться у повідомленні.

Нарколабораторію чоловік облаштував у підсобному приміщенні власного житла у Брусилові. Інгредієнти для виготовлення амфетаміну ділок замовляв через Інтернет, а синтезував дрібнооптовими партіями – у середньому до 50-70 грамів одноразово.

Продавав зловмисник «товар» довіреним оптовим замовникам при особистих зустрічах. За інформацією СБУ, «домашня» нарколабораторія постачала психотропи на Житомирщину та Київщину. За півтора роки існування злочинного бізнесу ділки синтезували та реалізували амфетаміну на декілька мільйонів гривень.

Під час обшуків за місцем «виробництва» психотропу, а також проживання фігурантів справи, правоохоронці виявили майже 70 грамів щойно виготовленого амфетаміну, інгредієнти та обладнання для виготовлення психотропів та чорнові записи із клієнтською базою.

Чоловіка затримано, його судитимуть за двома статтями кримінального кодексу. Наразі тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності усіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Нагадаємо, що психотропів на півмільйона вилучили у жителя Новограда-Волинського. Лабораторію з виготовлення амфетамінів виявили в орендованій квартирі у Житомирі.

Leave a Comment