У Житомирі викрили чоловіка, який поштою продавав підроблені сертифікати

У Житомирі викрили чоловіка, який поштою продавав підроблені сертифікати

По 2500 за штуку.

У Житомирі викрили чоловіка, який через інтернет продавав COVID-сертифікати та надсилав їх поштою. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Житель Житомира через Інтернет-мережу налагодив продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію від COVID-19. Спілкуючись через особистий акаунт із бажаючими вакцинуватися поза чергою, насправді не займався організацією вакцинування, а за відповідні кошти надсилав готові сертифікати», йдеться у повідомленні.

Однією з останніх жертв зловмисника стала жителька області. Жінка хотіла отримати дійсний сертифікат, а одержала підроблений. Заплатила за нього 2500 грн і отримала поштою. Зрозумівши, що її ошукали, вона звернулася до правоохоронних органів.

За попередніми даними, сертифікат про вакцинацію нібито підписаний одним із сімейних лікарів медичного закладу міста Ужгорода.

У помешканні, офісному приміщенні та автомобілі підозрюваного проведено обшук. Вилучено сертифікати про вакцинацію від COVID-19, комп’ютерну техніку, мобільні телефони. Одночасно проведено санкціоновані обшуки у медичному закладі Ужгорода та вилучено відповідні документи.

Стосовно усіх вилучених документів та комп’ютерної техніки будуть призначені відповідні експертизи.

Нагадаємо, що жителя Житомирського району судитимуть за підробку закордонних паспортів. На кордоні затримали росіянина з підробленим ПЛР-тестом.

Leave a Comment