СБУ повідомила про підозру офіцеру-зраднику з Житомира, який перейшов на бік ворога

СБУ повідомила про підозру офіцеру-зраднику з Житомира, який перейшов на бік ворога

Державна зрада.

Слідчі Служби безпеки України заочно повідомили про підозру підполковнику Збройних Сил України, який у 2014 році зрадив військовій присязі та перейшов на бік окупантів. Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

“Досудовим слідством встановлено, що мешканець Житомира у 1999 році закінчив один із вітчизняних вишів, що готує фахівців у галузі наземного та бортового військового зв’язку. Після навчання офіцер продовжив службу у Національному космічному агентстві України. У 2012 році його було призначено на посаду в Національному центрі управління та випробування космічних засобів у Євпаторії. У межах виконання посадових обов`язків він мав безпосередній доступ до відомостей, які мають важливе оборонне та економічне значення, зокрема до новітніх дослідно-конструкторських і проектних розробок у галузі дослідження космічного простору.

Після інтервенції Росії у 2014 році офіцер перейшов на бік ворога, а згодом набув російське громадянство і вступив до військ повітряно-космічної оборони країни-агресора”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі та кіберфахівці СБУ зібрали вичерпну доказову базу вчинення офіцером злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Наказом Міністра оборони України зрадника позбавлено офіцерського звання «підполковник». Документування злочину відбувалося співробітниками Управління СБ України в Житомирській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Нагадаємо, 12 резонансних викриттів сепаратистів, зрадників та поплічників “ДНР” на Житомирщині. СБУ затримала дезертира, який майже 5 років переховувся від слідства в РФ.

 

 

 

Leave a Comment