СБУ Житомирщини повідомило про підозру директору підприємства колаборанта Сальдо

Служба безпеки України у Житомирській області повідомила про підозру керівнику видобувної компанії, яка фінсувала окупантів і належить колаборанту Володимиру Сальдо та його родині. Про це повідомили у відомстві.

Активи підприємства арештували ще у вересні 2022 року. Однак під час досудового розслідування було викрито ще кілька фінансових схем цієї фірми.

Організатори цих схем штучно занижували обсяги видобутої сировини та об’єми продажу готової продукції, а також «змінювали» її цінову категорію. Для цього вносили недостовірні відомості до звітної фінансово-господарської документації.

Таким чином державний бюджет України втрачав мільйони гривень податків.

Одержані «прибутки» зловмисники легалізували через афілійовані фірми у вигляді придбання технологічної продукції нібито для потреб підприємства. Внаслідок таких дій державний бюджет недоотримав більше 4,5 млн грн.

Керівнику видобувної компанії повідомлено про підозру у легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та зловживанні повноваженнями.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта та в приміщеннях підприємства правоохоронці виявили фінансово-господарську документацію, чорнові записи та банківські картки з доказами оборудок.

Нагадаємо, що у Коростишеві арештували активи колаборанта Володимира Сальдо. Колаборанту-викладачу одного з житомирських вузів заборонили викладати на 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *