У селі Бердичівського району здали в оренду школу

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Райгородської сільської ради Бердичівського району здав у оренду приватному підприємству приміщення школи у селі Бистрик. Про це повідомили в прокуратурі області і заявили про визнання договору недійсним.

«Ювенальні прокурори Бердичівської окружної прокуратури, в інтересах держави, заявили позов про визнання недійсним договору про надання приватним товариством в оренду приміщення навчального закладу загальною площею понад 530 кв. метрів та його повернення територіальній громаді», повідомили у прокуратурі.

Приміщення школи здали в оренду ще у липні 2022 року. Договір уклали із приватним товариством, яке займається вирощуванням зернових культур. Відповідно до договору, підприємство орендувало школу для комерційної діяльності, зокрема надання послуг та консультацій з питань агрономії та економіки сільського господарства. Однак, вважають у прокуратурі, правочин суперечить вимогам Закону України «Про освіту», який не передбачає використання майна закладів освіти не за цільовим призначенням.

Нагадаємо, що у Любарській громаді дитячий табір здали в оренду дорожникам. Прокуратура вимагає повернути бердичівське сміттєзвалище, яке незаконно здали в оренду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *