Селфі з Лесею Українкою: стартував флешмоб до дня народження видатної поетеси

На Житомирщині з нагоди 148-річчя від дня народження Лесі Українки створено флешмоб #LesyaUkrainkaForever. Таку ініціативу проявив житель Новограда-Волинського Олександр Загурський та відповідну інформацію розмістив у соціальні мережі Facebook.

“З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, також виховання любові до рідної культури і літератури та з нагоди 148-річчя від Дня народження легендарної землячки створюю фото флешмоб, щоб в першу чергу привернути увагу до постаті і творчості Лесі Українки та підкреслити її сучасність”, – написав Олександ.

За його словами, правила флешмобу дуже прості. Необхідно зробити фото або селфі із зображенням портрета або пам’ятника Лесі, опублікувати на своїй сторінці у Фейсбук, вказавши хештег #LesyaUkrainkaForever та відмітити друзів, яким передаєте естафету флешмобу.

Крім того, можна записати на відео улюблений вірш написаний Лесею Українкою або ж про поетесу та поширити його у соціальних мережах з відповідним хештегом.

https://www.facebook.com/alex.z140195/posts/1565604326917567

До слова, лише в Україні постаменти Лесі Українки зведено в Києві, Луцьку, Колодяжному, Львові, Полонному, Ковелі, Раві Руській і, звичайно, в Новоград-Волинському, де Леся Українка народилася. У вищезгаданих містах знаходяться також і меморіальні музеї Лесі Українки. Окрім Новограда-Волинського, пам’ятники Лесі Українці встановлені у селах Ярунь та Тупольці. Ще в Україні монументи видатній письменниці є в Ялті, Балаклаві, Саках.

Нагадаємо, у день народження Кобзаря на Житомирщині оголосили флешмоб #Shevchenkoforever. Флешмоб у Житомирі: читали поезію Шевченка на Михайлівській, у міській раді та супермаркетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *