Село з Ружинського району бере участь у конкурсі “Неймовірні села України 2019”

Село з Ружинського району бере участь у конкурсі “Неймовірні села України 2019”

Голосуємо!

Село Роставиця, що у Ружинському районі, взяло участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2019». Про це повідомили на сайті AgroPortal.ua.

“Всього на конкурс свої бізнес-плани подали 115 сіл України з усіх її областей. Редакція AgroPortal.ua вибрала 20-ку кращих заявок за допомогою оціночної шкали. Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме до 17 липня. Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу — фінал”,  – йдеться у повідомленні.

Роставиця має неймовірну природу, чистий ставок, де водиться риба, та лісосмуги, де можна організувати відпочинок на природі. А оскільки Ружинщина славиться рибництвом, громада хоче провести фестиваль з метою привернення уваги до свого села. В рамках проведення фестивалю планується: провести роботу з упорядкування населеного пункту та місця проведення заходу, облаштувати місця для проведення фестивалю рибництва, забезпечити концертну програму під час проведення свята (запросити місцеві аматорські колективи), забезпечити виставку-продаж виробів ручної роботи, прикладного мистецтва, продаж меду, організувати спортивне рибальство для учасників фестивалю, залучити приватних підприємців до забезпечення приготування рибних страв, організувати проведення спортивно-масових заходів для учасників фестивалю, забезпечити вручення нагород призерам та учасникам спортивної риболовлі та спортивних змагань, організувати ночівлю та харчування для гостей. Сума загальних витрат проекту становить 100 тис. грн.

Нагадаємо, в облраді оголосили конкурс на найбільш спортивну громаду. Після пожежі у сільській школі Черняхівського району діти на уроки ходитимуть до сільради.

Leave a Comment