Середній бізнес на Житомирщині створив більше робочих місць, ніж великий

Кількість осіб, працевлаштованих середнім бізнесом, у понад 9 разів перевищує найманих великими підприємствами. Про це повідомили у головному управлінні статистики у Житомирській області.

За інформацією управління, у секторі середнього бізнесу зайнято 76 тис. 300 осіб. У той же час у сфері великого — всього 8 тис. 300 осіб. В той же час малий бізнес області дає робочі місця 35 тис. 700 особам.

За обсягом реалізованої продукції першість також посідає середній бізнес. Тут протягом року продали товари та послуги на 55,8 млрд грн. Що стосується великого та малого бізнесу, то різниця між цими показниками несуттєва. Дохід від продажу тут склав відповідно 25,2 та 26,8 млрд грн.

Протягом 2018 року на кожні 10 тис. осіб наявного населення припадало 53 малі підприємства. У 2017 році на території області налічувалося майже 50 тис. підприємств та підприємців.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді вирішили провести масштабне відзначення Дня підприємця. У 2018 році підприємства області отримали півмільярда прибутку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *