З бюджету Житомира дадуть кошти на проєкти громадських організацій

З бюджету Житомира дадуть кошти на проєкти громадських організацій

Виправили положення про конкурс.

Житомирська міська рада знову передбачить кошти на реалізацію культурних проєктів громадськими організаціями міста. Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, оприлюдненому на сайті мерії.

Планується, що кожна громадська організація, яка подасть заявку на реалізацію заходу культурного напрямку, отримає кошти розміром до 24 мінімальних зарплат станом на 1 січня поточного року. На сьогодні це понад 100 тис. грн. Розмір бюджетного фінансування по кожному з проєктів визначатиме конкурсна комісія.

Виконком також планує внести зміни до положення про конкурс проєктів. Через минулорічний скандал із фестивалем «Крила» звітність кожної громадської організації буде більш прискіпливою. У документ включили окремий пункт щодо цього. Тепер окрім звіту про витрачені кошти організації обов’язково надаватимуть документи, які підтверджують витрати.

Нагадаємо, що минулоріч організатор фестивалю «Крила» Максим Козловець, який отримав фінансування з бюджету, запевняв, що витратив тонну бензину. Виконком Житомирської міської ради не схотів звертатися до правоохоронців з цього приводу.

Leave a Comment