Сергій Машковський прокоментував чутки про своє звільнення

Днями у соціальних мережах знову з’явилася інформація про те, що голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський збирається залишити крісло керівника області.

У політичних кулуарах поговорюють, що Президент України Петро Порошенко під час останнього візиту на Житомирщину залишився незадоволеним діяльністю голови облдержадміністрації. Втім жодних документів, які б підтверджували президентське незадоволення, на офіційному сайті глави держави немає.

Щоб прояснити ситуацію, ми звернулися безпосередньо до голови облдержадміністрації.

«Наразі я перебуваю у відпустці. Тож написати заяву на звільнення не міг просто фізично. З 17 серпня вийду на роботу і тоді зможу відповісти на всі ваші запитання», – сказав журналісту «Вголос.Zt» Сергій Машковський.

Чуток про ймовірне звільнення голови ОДА було вже дуже багато. За його словами, кожного разу, як тільки він іде у відпустку чи їде у відрядження, з’являється інформація про те, що голова облдержадміністрації нібито має бути звільнений.

Втім, однозначної відповіді на питання, чи можливе його звільнення вже найближчим часом, Сергій Машковський не дав.

Нагадаємо, що Сергій Мащковський не задоволений роботою трьох голів райдержадміністрацій. Житомирська районна рада відзначила Героя України Василя Божка з приміського Левкова, якого голова облдержадміністрації помилково зробив загиблим своїм розпорядженням.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *