Серйозним перекосом в політиці міста є непослідовні дії щодо енергоефективності, – житомирянин

Серйозним перекосом в політиці міста є непослідовні дії щодо енергоефективності, – житомирянин

Петиція.

Житомиряни просять міську раду дозволяти містянам встановлювати індивідуальне опалення в квартирах заради економії коштів. А заборону на встановлення – називають “серйозним перекосом в політиці міста щодо енергоефективності. Відповідну електронну петицію оприлюднили 25 листопада.

“Серйозним перекосом в політиці міста є непослідовні дії щодо енергоефективності. З одного боку на вулицях монтується світлодіодне освітлення, що є позитивним моментом для енергоощадності. З іншого, існує заборона на встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних будинках (лише за певних специфічних умов).
Як відомо, ще на початку 16-го року Україна підписала меморандум про енергоефективність з ЄС, крім того в липні 2018 вступив в дію закон про енергоефективність. Державою виділяються значні кошти на стимулювання населення до підвищення рівня енергоефективності(“теплі” кредити). Проте усі ці дії перекреслюються звичайною забороною на індивідуальне опалення, адже у власників квартир зникає головний стимул – зниження суми в платіжках. Щоб зменшити залежність країни від дорогих енергоносіїв треба потурбуватись про енергоефективність не тільки в новобудовах, але й в більш старших будинках, адже саме там втрати значно вищі”, – написав автор звернення Віктор Хоботнєв.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. Понад 230 мільйонів заборгували минулоріч жителі області за опалення і гарячу воду.

Leave a Comment