Палац спорту для житомирян за 265 млн побудує київська фірма із статутним капіталом 375 грн

Палац спорту для житомирян за 265 млн побудує київська фірма із статутним капіталом 375 грн

Вже підписали угоду.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради 22 листопада підписало угоду із підрядником на будівництво Палацу спорту, що на Старому бульварі в обласному центрі. За інформацією, яку оприлюднили на майданчику ProZorrо, саме товариство «Ріола Модуль ЛТД» із Київської області перемогло у тендері, запропонувавши виконати будівельні роботи за 265 млн грн.

Відповідно до документу, підрядник зобов’язується виконати роботи до 31 грудня 2021 року.

З відкритих джерел відомо, що фірма зі статутним капіталом 375 грн зареєстрована з 1994 року у Вишгороді Київської області. З червня 2018 року керує фірмою Богдан Яковенко. «Ріола-Модуль Лтд» належить Володимиру Духовичу, який раніше був партнером по ТОВ «НВО «Стальконструкція» колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Романа Абрамовського.

Цікаво, що ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» спочатку не допустили до участі у тендері. Мотивацію тендерного комітету було неподання фірмою всіх необхідних документів. Однак після скарги антимонопольний комітет довів, що відмова була безпідставною.

Нагадаємо, стало відомо, у скільки обійдеться будівництво палацу спорту у Житомирі. У тендері на будівництво Палацу спорту братимуть участь дві київські фірми. Проєкт будівлі, яку зведуть у житомирському парку, продемонстрували у червні 2019 року.

Leave a Comment