Стало відомо, чому сесію обласної ради перенесли на листопад

Стало відомо, чому сесію обласної ради перенесли на листопад

Голова облради вніс зміни у попереднє розпорядження.

Сесію обласної ради перенесли на початок листопада. Відповідні зміни до свого розпорядження голова обласної ради Володимир Ширма підписав 28 вересня. Згідно із змінами,  тринадцята сесія обласної ради, яка мала зібратися 26 вересня, відбудеться 2 листопада.

«Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внести зміни у розпорядження голови обласної ради від 14.09.17 № 92 «Про скликання тринадцятої сесії обласної ради», виклавши пункт 1 у новій редакції: «1. Скликати тринадцяту сесію обласної ради сьомого скликання 2 листопада 2017 року о 10 годині в залі засідань обласної ради», – йдеться у документі.

За інформацією прес-служби обласної ради, департамент фінансів ОДА не встигає вчасно підрахувати всі необхідні цифри по виконанню бюджету. Саме це стало причиною перенесення сесії.

На сесії планують розглянути хід виконання Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2017 році. Крім того, внесуть зміни до обласного бюджету на 2017 рік та розглянуть ряд питань комунальної власності.

Нагадаємо, Овруцький міський голова Іван Коруд переніс свій звіт перед жителями міста через прибуття чудотворної ікони у Житомир. Через ситуацію із прапором керівникам Любарського району може перепасти на горіхи від облради.

 

Leave a Comment