Сесію облради скликають позачергово через звернення до Зеленського

Сесію облради скликають позачергово через звернення до Зеленського

Щодо землі та Донбасу.

Позачергову сесію Житомирської обласної ради скликають 8 жовтня на 10:00. Відповідне оголошення оприлюднили на сайті облради.

«Розглянувши подання депутатів обласної ради про скликання позачергової сесії обласної ради від 4 жовтня 2019 року, скликати двадцять сьому (позачергову) сесію обласної ради сьомого скликання 8 жовтня 2019 року о 10:00 в залі засідань обласної ради», ‒ йдеться у документі.

На розгляд сесії мають винести всього два питання. Перше стосуватиметься звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Друге — звернення про неприпустимість імплементації так званої «формули Штайнмаєра».

Довідково. Формула Штайнмаєра — метод імплементації Комплексу заходів щодо виконання Мінського протоколу, запропонований німецьким політиком Франком-Вальтером Штайнмаєром, який полягає в теоретичному варіанті врегулювання Війни на сході України шляхом надання спочатку тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу, а потім — після доповіді представників ОБСЄ за підсумками виборів на непідконтрольній Україні території — надання постійного особливого статусу цим територіям.

Нагадаємо, що через загибель у аварії працівників Житомирського ТТУ міська рада зібралася на позачергову сесію. У вересні сесії Житомирської міської та обласної рад знову співпали.

Leave a Comment