Мораторій на продаж землі скасують попри звернення облрад, ‒ нардеп від «Слуги народу»

Мораторій на продаж землі скасують попри звернення облрад, ‒ нардеп від «Слуги народу»

Землю можуть почати продавати вже в 2020-му.

Питання зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі знімати ніхто не буде. Про це під час позачергової сесії Житомирської обласної ради сказав депутат Верховної Ради від «Слуги народу» Богдан Кицак.

«Ви можете приймати що завгодно — це нічого не змінить. На сьогодні у Верховній Раді зареєстровано альтернативний законопроєкт, розроблений нашою партією. Після вирішення ряду юридичних та законодавчих питань це рішення буде прийняте. Орієнтовно, це буде восени 2020-го року», ‒ сказав нардеп.

Така позиція депутата Верховної Ради обурила депутатів обласної ради. Вони нагадали народному обранцю, що Президент України Володимир Зеленський обіцяв українцям під час балотування на посаду, що всі ключові для України питання обговорюватимуться з народом.

Не зважаючи на запевнення Кицака, що до рішення депутатів облради дослухатися ніхто не буде, вони більшістю голосів підтримали звернення щодо неприпустимості скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі. За це проголосували 35 із 39 присутніх депутатів. Троє утримались, один — не голосував.

Нагадаємо, що у липні 2019 року обласна рада просила не скасовувати мораторій на продаж сільськогогосподарської землі. Сесію облради скликали через два звернення до Зеленського.

Leave a Comment