Сфера транспорту у Житомирі лишилася «обезголовленою»

На початку 2022 року уся сфера транспорту у Житомирі виявилася «обезголовленою». Без керівників лишилися не тільки однойменне управління, а й комунальні підприємства «Житомиртранспорт» та Житомирське трамвайно-тролейбусне управління.

Примітно, що останнє, що зробив нині звільнений начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний, це презентував проект рішення виконкому Житомирської міської ради про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Ініціатором підвищення був перевізник Аркадій Савіцький, який після останнього конкурсу на визначення маршрутів отримав більшість із них. Житомиряни у соцмережах жартували, що з 29 січня (дата підвищення тарифу на проїзд) міський голова Житомира — Савіцький.

Заступник міського голови Олександр Шевчук, до повноважень якого входить сфера громадського транспорту, проблеми у відсутності керівників однойменногол управління та двох комунальних підприємств цієї сфери не бачить.

«На всіх підприємствах призначені виконуючі обов’язки керівників. Управлінням керує заступник, згідно із затвердженими посадовими обов’язками», ‒ пояснив Шевчук.

За його словами, у міській раді ще не мають кандидатур на керівників згаданих підприємств. На начальника управління, пообіцяв заступник мера, оголосять конкурс вже найближчим часом.

Призначення виконуючого обов’язки начальника управління чи керівника комунального підприємства для Житомирської міської ради давно стало своєрідним «ноу-хау». Так, очільниця управління охорони здоров’я Ірина Шкап з травня 2019 року перебуває у статусі в. о. начальника. Джерела «Вголос.Zt» у мерії стверджують, що місце начальника управління у міськраді вирішили «зарезервувати» про всяк випадок.

Нагадаємо, що наприкінці січня мер Житомира звільнив із займаної посади начальника управління транспорту і зв’язку. Раніше Сухомлин відправив у відпустку з подальшим звільненням керівника КП «Житомиртранспорт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *