Облдержадміністрація проводить аудит діяльності Житомирської РДА

Від 15 лютого відділ внутрішнього аудиту облдержадміністрації перевірить діяльність Житомирської райдержадміністрації. Відповідне розпорядження голови ОДА оприлюднили на сайті облдержадміністрації.

Згідно із документом, перевірити мають систему внутрішнього контролю, удосконалення системи управління та наскільки раціонально у районі витрачають бюджетні кошти.

Аудит Житомирської райдержадміністрації здійснюється планово і триватиме протягом 30 днів. Перевірити мають діяльність органу державної влади з 1 січня 2019 року по 28 лютого поточного року.

Тим часом, з 28 вересня 2021 року у Офісі Президента не можуть призначити нового голову Житомирської районної державної адміністрації. Остання виявилася справжньою «знахідкою» для голови ОДА Віталія Бунечка – вже двох голів він забрав працювати в облдержадміністрацію. Одразу після звільнення другого за рахунком голови Житомирської РДА Юрія Денисовця на його ще тепле крісло претендувала директор Коростенського заводу МДФ Катерина Самчик. Однак до сьогодні президент не підписав розпорядження про призначення нового керівника Житомирського району. Його обов’язки виконує екс-голова Чуднівської РДА Олександр Хомич.

Нагадаємо, що першого голову Житомирської РДА Юрія Оханського Зеленський звільнив наприкінці грудня 2020 року. Другого керівника цього ж району Юрія Оханського звільнили у вересні 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *