Шахраї дзвонять підприємцям і, називаючи себе представниками ОДА, просять перерахувати гроші на благодійність

Шахраї дзвонять підприємцям і, називаючи себе представниками ОДА, просять перерахувати гроші на благодійність

У разі виникнення подібної ситуації відразу звертатися до поліції.

До поліції 4 липня звернулося керівництво Житомирської обласної державної адміністрації із повідомленням про шахрайські дії, що вчиняють невідомі, використовуючи статус держслужбовців. Правоохоронці попереджають підприємців: не вірте незнайомцям, які по телефону називають себе представниками ОДА та пропонують перерахувати гроші на будь-які благодійні організації. Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Житомирській області.

«Як розповів т.в.о. голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута у розмові з керівником поліції області В’ячеславом Печененком, до нього 3-4 липня звернулось кілька керівників потужних підприємств області за уточненням щодо перерахунку коштів для якогось благодійного фонду. Підприємці розповіли, що пропозиція надійшла у телефоному режимі від особи, яка назвалась представником держустанови», – йдеться у повідомленні.

За словами Лагути, ніяких подібних акцій ні Житомирська обласна адміністрація, ні будь-хто з її керівництва не проводить. Тому не потрібно вірити шахраям і у разі виникнення подібної ситуації відразу звертатися до поліції.

Нині правоохоронці перевіряють отриману інформацію щодо адресатів благодійної допомоги та встановлюють особи «благочинців», які вимагають у підприємців кошти.

Нагадаємо, у приміщенні ОДА обікрали паб “Майдан Корольова №1”.Понад 1,5 тисячі жителів області постраждали торік від дій шахраїв.

Leave a Comment