Шахрайка разом з «порчею» зняла з дівчини понад 200 тисяч гривень

Шахрайка разом з «порчею» зняла з дівчини понад 200 тисяч гривень

Поліція розшукує жінку.

Невідома жінка ошукала 22-річну бердичівлянку на 218 тисяч гривень. Поліція розшукує шахрайку і радить громадянам не довіряти вуличним ворожкам. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

«До Бердичівського відділу поліції звернулась 22-річна місцева жителька. Вона розповіла, що цього ж дня, близько 17:30 год., повертаючись додому, зустріла незнайомку, яка розповіла заявниці, що має магічні здібності, завдяки яким допомагає людям. Під час розмови «віщунка» налякала дівчину прокляттям та порчею, нібито наведеними на її родину. Жінка запевнила, що у всьому винні гроші та цінні речі, над якими потрібно провести магічний ритуал та позбутися негативу», – йдеться у повідомленні.

Виконуючи всі інструкції «ворожки», дівчина винесла з дому гроші та золоті прикраси на загальну суму 218 тисяч гривень. Як саме відбувався ритуал «зняття порчі» і як вона передала ворожці усі цінності, заявниця, за її словами, не пам’ятає. За деякий час схаменувшись, зрозуміла, що її ошукано та звернулася до поліції.

Чинним законодавством подібні дії краються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

Нагадаємо, шахрайка «зняла порчу» з усіх заощаджень пенсіонерки. Молода шахрайка з Коростеня видурювала гроші у вінничан.

Leave a Comment