Ще 222 жителі області пішли служити за контрактом в ЗСУ

Ще 222 жителі області пішли служити за контрактом в ЗСУ

Найактивніші жителі Житомирського та Новоград-Волинського районів.

Упродовж січня-березня контракт із Збройними Силами України підписали 222 жителі області. Про це з посиланням на військового комісара обласного військового комісаріату Юрія Колесніченка повідомила прес-служба облдержадміністрації.

За словами Колесніченка, станом на 2 квітня 2019 року військові комісаріати Житомирської області направили та зарахували на військову службу за контрактом 222 кандидати, ще 89 осіб проходять підготовку у навчальних центрах.

«Найактивніше жителі заключали контракт у Житомирському районі – 21 контракт, Новоград-Волинському та місті – 43 контракти, Овруцькому – 19 контрактів. Менш активно жителі заключали контракт із ЗСУ у Романівському, Брусилівському, Олевському та Любарському районах», – підкреслив військовий комісар.

Юрій Колесніченко також додав, що наразі є чимале матеріальне стимулювання до військової служби за контрактом. Загалом військовослужбовець на контракті на території проведення операції Об’єднаних сил на передовій отримуватиме разом із зарплатнею від 22 157 грн, на другій лінії – від 15 557 грн.

Нагадаємо, учасники АТО/ООС та сім’ї загиблих можуть отримати путівку у санаторій «Дениші». Майже 285 тисяч гривень відшкодують установам області за лікування і реабілітацію учасників АТО.

 

 

Leave a Comment