Учасники АТО/ООС та сім’ї загиблих можуть отримати путівку у санаторій «Дениші»

Учасники АТО/ООС та сім’ї загиблих можуть отримати путівку у санаторій «Дениші»

Оздоровлення.

Учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, члени сімей загиблих можуть отримати путівку в санаторій «Дениші». Про це повідомили у департаменті праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації.

«Путівку можна отримати у рамках реалізації обласної програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році». Для того, щоб отримати путівку необхідно звернутись в поліклініку до сімейних лікарів для оформлення санаторно-курортної картки за формою 072/о. Далі з паспортом, ідентифікаційним кодом та посвідченням, що дає право на пільги необхідно звернутися в каб. № 209 обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського для отримання направлення в санаторій «Дениші»», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що на початку минулого року Фонд соціального страхування України в Житомирській області підписав відповідну угоду з лікувально-санаторним центром «Дениші» про лікування і реабілітацію громадян. Застраховані жителі області зможуть пролікуватися у комунальному закладі «Дениші» за кошти Фонду. Проходити лікування зможе не лише доросле населення, а й маленькі пацієнти, батьки яких офіційно працевлаштовані та сплачують єдиний соціальний внесок. Одна людина може отримати понад 14 тис. грн з Фонду соціального страхування, а період реабілітації становить до 24 календарних днів.

Нагадаємо, жодному чиновнику міської ради жодної премії чи надбавки, доки йде АТО, – житомиряни. У Центрі реабілітації учасників АТО стаціонарно лікуються лише 12 учасників АТО.

Leave a Comment