Ще одне село приєднається до Новограда-Волинського

Ще одне село приєднається до Новограда-Волинського

Децентралізація.

Гульська сільська рада запускає процес приєднання до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомила пресслужба Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування. Зокрема, 8 вересня на громадському обговоренні у Гульській сільській раді мешканці більшістю голосів підтримали ініціативу приєднання до міста Новоград-Волинський. Вже 12 вересня відбудеться сесія сільської ради на якій планується прийняти відповідне рішення про надання згоди.  

«Ми обговорили алгоритм дій та підготували лист Житомирської ОДА та обласної ради з проханням внести зміни до Перспективного плану формування ОТГ. Адже згідно зі схваленим обласною радою Перспективного плану Гульськ відноситься до складу Стриївської ОТГ, але, у затвердженому Перспективному плані Урядом Гульськ не відноситься до жодної ОТГ у районі», – розповів радник з децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Романович.

Наразі фахівці сільської ради працюють над процесом запуску приєднання до міста.

Нагадаємо, що у 2018 році до Новоград-Волинська приєдналась Майстрівська сільська рада. Через приєднання Вересів у Житомирcькій міськраді збільшать штат.

Leave a Comment