Бердичівський район: на сільському городі знайшли останки 11 солдат, які лежали один на одному

Бердичівський район: на сільському городі знайшли останки 11 солдат, які лежали один на одному

Загалом підняли останки 12 солдатів РСЧА. На жаль, всі невідомі.

У Бердичівському районі 7 вересня, на сільських городах, пошуковці знайшли останки загиблих солдатів. Про це повідомили в історико-патріотичному об’єднанні «Пошук» на офіційній сторінці у Facebook.

“У першій ямі було встановлено місце масового поховання солдатів РСЧА, які загинули в липні 1941-го року. У ямі знаходились розбиті останки 11! (одинадцяти) солдатів. Солдати лежали один на одному в хаотичному порядку. Місцевий ґрунт знищив значну частину середніх та мілких кісток. Перед тим як скинути в яму – з солдатів були зняти ремені з підсумками, військова амуніція, каски, протигази та інше. При них було знайдено: трофейну німецьку флягу, 3 котелка, 2 кружки, 2 ложки, залишки шинелей, компас, значок “Ворошилівський стрілець”, ЗІП до ДП-27 та фурнітура. При солдатах не було жодного смертного медальйону, і тому вони назавжди залишаться невідомими”, – йдеться у повідомленні.

У другій ямі знайшли останки солдата РСЧА, який загинув у липні 1941-го року. При солдаті були: алюмінієва фляга, саперна лопатка, підсумки, дзеркальце, залишки газети та медальйон типу ладанка. На жаль, стан медальйону був дуже жахливий та не залишив воїну жодного шансу бути встановленим. Примітне те, що солдат знаходився на стежці по котрій господиня обійстя ходила більше 70-и років.

Нагадаємо, останки трьох солдатів, які загинули під час боїв 1941 року, знайшли у Новоград-Волинському районі. Останки двох солдатів, які загинули у 1941 році, знайшли на Житомирщині.

Leave a Comment