Ще три кандидати у нардепи по округах області зареєструвалися в ЦВК

Ще три кандидати у нардепи по округах області зареєструвалися в ЦВК

Серед них зять екс-губернатора та старожил парламенту.

Ще три кандидати у нардепи по округах Житомирської області зареєструвалися 13 червня. Про це повідомляє сайт центральної виборчої комісії.

По «натоптаному» виборчому округу №67 із центром у Чуднові йтиме «старожил» Верховної Ради Віктор Развадовський. Развадовський був депутатом 4 скликань. При чому всі рази обирався від чуднівського округу.  Його рідний брат, Іван кілька каденцій поспіль був селищним, а потім міським головою Чуднова. Віктор Развадовський був одним із «підписантів» подання до Конституційного суду України щодо скасування статті кримінального кодексу щодо незаконного збагачення.

По округу №62, який охоплює Житомир, ітиме бізнесмен Олег Грамотенко. Він пов’язаний із одіозним екс-губернатором Житомирщини Сергієм Рижуком родинними зв’язками. Одружений із донькою Рижука Ольгою.

Від округу №65 із центром у Новограді-Волинському кандидатом зареєструвався спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з шашок серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Гонгальський. У 2018 році він став чемпіоном України з шашок серед спортсменів-візочників.

Нагадаємо, що кандидатами до Верховної Ради вже зареєструвалися київський академік, екс-поліцейський та двоє бізнесменів із Житомира. Депутати облради просять парламент заборонити поліетиленові пакети.

Leave a Comment