Академік, екс-поліцейський і депутат: хто йде у парламент по області

Академік, екс-поліцейський і депутат: хто йде у парламент по області

ЦВК зареєструвало чотирьох перших кандидатів.

На вибори до Верховної Ради по округах Житомирської області вже зареєструвалися 4 кандидати у депутати. Серед них академік, колишній співробітник департаменту захисту економіки ГУНП та депутат облради. Про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії.

Загалом із 6 округів Житомирської області кандидати станом на 12 червня зареєструвалися лише у трьох округах – №№62 (центр — Житомир), 63 (центр — Бердичів) та 66 (центр — Малин).

Про намір балотуватися у окрузі №62 заявив киянин Анатолій Пешко. Напередодні у Житомирі з’явилися рекламні носії із його привітаннями на адресу медичних працівників обласного центру. На біґбордах було зазначено, що він — академік.

По округу №63 із центром у Бердичеві має намір висуватися депутат Житомирської обласної ради, колишній голова фракції радикалів, Ігор Романський. Цього разу він висувається сам по собі, не від політичної сили Ляшка, як позапартійний. Романського та ряд його колег свого часу виключили із фракції та партії.

По малинському округу №66 схотіли балотуватися двоє житомирян. Один із них, Віталій Петренко у 2017 році звільнився з департаменту захисту економіки головного управління національної поліції та пішов працювати юристом на приватне підприємство.

Конкуренцію йому вже готовий складати його земляк Олексій Данілов. Згідно із біографією кандидата, він працює менеджером зі збуту на ТОВ «Дорідан», яким керує його родичка, Жанна Данілова.

Примітно, що всі перелічені кандидати йдуть до парламенту як самовисуванці і безпартійні.

Нагадаємо, що на президентських виборах найбільшу явку зафіксували у Житомирі. У Житомирі також зафіксували найбільшу кількість порушень.

Leave a Comment