Школа «мотивації» для підлітків розпочала роботу у Житомирі

Школа «мотивації» для підлітків розпочала роботу у Житомирі

53 підлітка зареєструвались для участі

У Житомирі відбулося відкриття циклу занять з неформальної освіти. Про це повідомили у прес-службі Житомирської міської ради.

Для участі в «Independent  Teenager’s Area» зареєструвалися 53 підлітка. Слухачами школи стали творча молодь, підлітки з малозабезпечених  та багатодітних родин, діти-переселенці.

«Я – мама трьох дітей. У свій час я зіткнулась з тим, що моя дитина не захотіла йти до школи. Як педагог, я сформувала концепцію школи  «Independent  Teenager’s Area».  Це концепція американця Стівена Кові, який написав, що, в першу чергу, необхідно мотивувати підлітків.  Проект покликаний допомогти підліткам знайти мотивацію для розвитку, профорієнтації, а найголовніше –  сформувати професійні навички», – зазначила ідейний натхненник школи Ірина Яцик.

Лектори з 5 жовтня по 22 грудня ознайомлять  школярів із основними концепціями лідерства, тайм- та івент-менеджменту, стресостійкості, конфліктології та іншими актуальними для сучасного підлітка системами самовдосконалення; допоможуть розширити обсяг знань з фінансової грамотності та клієнтоорієнтованості, допоможуть створити  власну стратегію життя.

Leave a Comment