Школи Житомира перейдуть на електронні журнали

Школи Житомира перейдуть на електронні журнали

Такий журнал у тестовому режимі працює в окремих школах.

Незабаром всі загальноосвітні заклади Житомира перейдуть на електронні версії шкільних журналів. З 13 січня такий журнал у тестовому режимі працює в окремих школах обласного центру. Про це повідомила пресслужба міської ради. 

В окремих закладах освіти  Житомира запустили новий проєкт, який зараз працює у тестовому режимі. Мовиться про введення в освітній процес системи “електронний журнал оцінок” для комунікації педагогів з учнями та батьками. Нову методику виставлення оцінок успішності навчання дитини в тестовому режимі запровадили з 13 січня 2020 року у восьми школах міста, що мають доступ до загальнонаціональної системи «E-schools.info». Поки що ця система не є загальнообов`язковою, а проходить апробацію. Однак планується, що з 1 вересня 2020 року система почне повноцінно функціонувати в усіх закладах освіти міста Житомира”, – йдеться у повідомленні.

Для того щоб батьки дитини мали доступ до електронного журналу оцінок, їм необхідно встановити на смартфон спеціальний мобільний додаток «Єдина школа», авторизуватися в системі, увівши номер контактного телефону та пароль особистого кабінету. Це за умови того, що школа, яку відвідує дитина, має доступ до загальнонаціональної системи «E-schools.info». З будь-якого смартфону, в якому встановлено зазначений додаток, батьки можуть бачити оцінки, домашні завдання, розклад та відвідування своєї дитини. У разі відсутності учня на уроці – батькам відразу приходить повідомлення.

Нагадаєомо, у міськраді визначилися із новим директором школи №12: ним став заступник з виховної роботи. У школах Житомира поменшало дітей, – департамент освіти.

 

Leave a Comment