У міськраді визначилися із новим директором школи №12: ним став заступник з виховної роботи

У міськраді визначилися із новим директором школи №12: ним став заступник з виховної роботи

Олександр Голяченко.

У Житомирі визначили переможця конкурсу на посаду директора школи №12з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С. Ковальчука. Із загальним балом у 37,42 переміг Олександр Голяченко. Результати конкурсу 23 грудня оприлюднила конкурсна комісія.

Відповідно до опублікованої інформації, переможець отримав 8,6 балів за письмове тестування, 10 – за письмове вирішення ситуаційних завдань, 9,44 – за презентацію плану розвитку, 9,38 – за відповіді на запитання комісії.

Варто зауважити, що Голяченко Олександр Леонідович 1985 року народження. У 2007 році закінчив ЖДУ імені І.Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація вчителя історії та правознавства. Загальний стаж роботи – 12 років, із них 9,5 років педагогічної роботи. У 2019 році отримав кваліфікацію вчителя «спеціаліст вищої категорії». З 2016 року працює заступником директора з виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира.

Нагадаємо, за посаду директора школи №12 “змагалися” два кандидати. конкурс на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира оголосили 12 листопада 2019 року. Викладачка іноземної, фізик та інформатик претендували на посаду директора гуманітарної гімназії №23.

 

 

 

 

Leave a Comment