Школяр із Житомирського району посів третє місце на чемпіонаті Європи з карате

Учень Озерненської гімназії, що у Житомирському районі, вихованець дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Орбіта»  Тарас Гаєнко посів третє місце у індивідуальному заліку серед 27 учасників.

«Чемпіонат Європи з карате проходив у чеському місті Градец-Кралове. Збірна України налічувала 65 осіб і здобула 21 медаль. Отримали 3 золотих, 8 срібних та 10 — бронзових. Це дозволило у командному заліку посісти 7 місце», – розповів тренер ДЮКФП «Орбіта» Олег Мерлушкін.

У індивідуальному заліку Тарас Гаєнко посів третє місце серед спортсменів віком до 12 років.

Нагадаємо, що житомирські спортсмени привезли срібло та бронзу з Кубка світу з карате. Провідні спортсмени Житомирщини щороку отримуватимуть стипендії від Житомирської міської ради.