50 провідних спортсменів області щомісяця отримуватимуть стипендії

50 провідних спортсменів області щомісяця отримуватимуть стипендії

Стипендії у розмірі від 800 до 4000 гривень.

Стипендії у розмірі від 800 до 4000 гривень отримуватимуть провідні спортсмени області щомісяця у 2017 році за кошти обласного бюджету. Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Встановлюється 50 щомісячних стипендій у розмірі: 10 стипендій по 4000 грн; 10 стипендій по 2800 грн; 10 стипендій по 1400 грн; 10 стипендій по 1000 грн; 10 стипендій по 800 грн», – йдеться у документі.

Процес виплати стипендій забезпечує управління сім’ї, молоді та спорту ОДА. За словами начальника управління Світлани Гресь, фінансування стипендій у порівнянні з минулим роком збільшилось вдвічі. Якщо у 2016 році спортсмени отримали стипендії Житомирської ОДА на суму 780 тис. грн, то цьогоріч в рамках реалізації Обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на виплату стипендій передбачено 1 млн 560 тис. грн.

Для того, щоб отримувати щомісячну стипендію Житомирської ОДА, спортсменам потрібно здобути місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках Європи, світу, чемпіонатах України серед дорослих, молоді та юніорів.Висунення спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії проводять старші тренери збірних команд області з виду спорту, голови обласних спортивних федерацій (осередків Всеукраїнських спортивних федерацій), керівники фізкультурно-спортивних установ та організацій.Рішення про визначення стипендіатів приймає обласна комісія щодо призначення стипендій провідним спортсменам області, яка затверджується наказом управління сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському виплачуватимуть стипендії обдарованим спортсменам. У Житомирі відбувся чемпіонат з гирьового спорту.

 

Leave a Comment