Краєзнавчий музей: школярі Житомира долучилися до Дня тихого мистецтва (ФОТО)

Краєзнавчий музей: школярі Житомира долучилися до Дня тихого мистецтва (ФОТО)

Через канікули школярі відзначили його раніше.

Учні житомирської школи №35 долучилися до проведення Дня тихого мистецтва у краєзнавчому музеї. Захід  для учнів провели раніше, бо він припадає на період канікул. На решту бажаючих у закладі чекають у суботу, 14 квітня.

«День тихого мистецтва щороку відзначається у світі 14 квітня. Однак школярі у цю пору йдуть на канікули. Тож адмінстрація школи, із якою ми постійно співпрацюємо, попросила провести це свято для них раніше», – розповів директор музею Роман Насонов.

За його словами, учні ЗОШ №35 у музеї — часті гості. Разом із адміністрацією школи керівництво музею постійно планує різні акції та заходи. І цей рік не виняток. Тож школярі мали змогу мовчки споглядати картини музею, а потому — обговорити та проаналізувати.

 

 

До слова, День тихого мистецтва відзначається у всьому світі 14 квітня з 2019 року. У 2008 році керівник консалтингової фірми у сфері креативних індустрій у США Філ Террі провів перед картиною Ганса Гофмана «Фантазія» (1943 р.) цілу годину. До того, за його словами, він «бігав» по залах музеїв, не отримуючи від цього особливого задоволення. Філ захотів поділитися приємністю повільного оглядання мистецьких робіт з іншими — з 2009 року він ініціював «The Slow Art Day» — день, коли раз на рік можна прийти до музею, щоб упродовж години дуже ретельно познайомитися з п’ятьма роботами.

Для всіх охочих, кажуть в краєзнавчому музеї, День тихого мистецтва традиційно пройде у суботу, 14 квітня.

Нагадаємо, що у січні 2018 року в краєзнавчому музеї провели акцію «Селфі з експонатом». За половину 2017 року музей відвідали майже 60 тис. людей.

Автор фото: Олександр КОЛІСНИЙ.

Leave a Comment