Школярів Житомирщини запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі

Школярів Житомирщини запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі

Щодо знання своїх прав.

Школярі області можуть взяти з 23 квітня по 5 червня 2020 року участь у онлайн-конкурсі дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Про це повідомила пресслужба Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Тема малюнків – права дитини. Щоб подати роботу на конкурс, дитина за допомогою батьків має зареєструватися на сайті конкурсу та завантажити фотографію або скановану копію малюнка. Коли конкурсна робота пройде модерацію, вона з’явиться на сайті для голосування. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу.

«Карантин змушує нас шукати нові підходи до проведення різноманітних правопросвітницьких заходів. Онлайн-конкурс дитячих малюнків — чудова нагода привернути увагу до прав дитини. Вже більше двох років, як усі діти мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто, скористатись послугами адвоката, роботу якого оплатить держава. Лише з початку цього року 94 дитини у Житомирській області скористались цим правом. Більшість звернень стосуються призначення аліментів», – розповіла у коментарі «Вголос.Zt» заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

За її словами, конкурсні роботи приймаються з 23 квітня по 20 травня. Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, виконувати роботи в авторській техніці, створити малюнок за допомогою комп’ютерної графіки тощо. Зображення мають бути у форматі А3 або А4. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу.

Проголосувати за дитячий малюнок, що найбільше сподобався, може будь-хто. Для цього потрібно авторизуватися на сайті конкурсу. Оцінювання конкурсних робіт проводитиметься в онлайн-режимі. Переможців обіцяють визначити вже 24 травня. Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобань учасників голосування у трьох вікових категоріях: віком до 8 років, від 9 до 13 років та від 14 до 17 років. Нагородження переможців конкурсу триватиме з 25 травня по 5 червня. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість «лайків», отримають грамоти та призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.

Детально дізнатися про умови онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав», долучитися до нього та проголосувати можна на офіційному сайті.

Нагадаємо, що в Житомирі відбувся обласний мистецький конкурс-фестиваль «Увага дитині — успіх країни». Житомирський хор «Глорія» переміг у міжнародному конкурсі.

Leave a Comment