У Житомирі дозволять працювати перукарням та ринкам

У Житомирі дозволять працювати перукарням та ринкам

З 1 травня.

Перукарні, ринки та заклади громадського харчування у Житомирі можуть почати працювати вже з 1 травня. Відповідне рішення прийняло ппозачергове засідання виконкому 28 квітня.

«Із 1 травня буде дозволено надання послуг перукарнями за попереднім записом та не більше одного відвідувача на 15 кв. м. площі або за наявності фізично відокремленого робочого місця», – сказав директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

За словами Черниша, планують дозволити також роботу закладів громадського харчування. Щоправда, якщо останні забезпечать персонал та відвідувачів респіраторами та захисними масками і працюватимуть лише «на винос» та адресну доставку.

За таких самих умов можуть працювати ринки. Адже їх роботу раніше було заборонено до 30 квітня. Адміністрація ринків має забезпечити обмеження кількості відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше 1 особи на 10 кв.м. та не допускати торгівлю продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

«Розпочати роботу продуктові ринки можуть виключно після надання їх адміністрацією на адресу виконавчого комітету Житомирської міської ради гарантійного листа щодо зобов’язань забезпечити належне дотримання санітарних та протиепідемічних заходів», – пояснив директор юридичного департаменту.

Нагадаємо, що 30 квітня підприємці Житомира збираються на автопробіг на підтримку, щоб привернути увагу влади до своїх проблем. Раніше у міськраді анонсували, що після 11 травня у Житомирі можуть послабити карантинні обмеження.

Leave a Comment