Шок! Житомиряни зареєстрували 7 петицій за звільнення керівника водоканалу

Шок! Житомиряни зареєстрували 7 петицій за звільнення керівника водоканалу

 Вибачення не допомогло.

Житомиряни просять міську раду звільнити із займаної посади керівника комунального підприємства “Житомирводоканал” Андрія Нікітіна. Одразу 7 відповідних петиції містян оприлюднили 24 червня.

«У зв’язку із непрофесійним ставленням до своїх обов’язків, а також тривалим відключення мешканців Житомира від водопостачання, що спричинило значні незручності та матеріальні витрати житомирян, звертаємось до мера Житомира Сергія Сухомлина з вимогою звільнити із займаної посади керівника “Житомирводоканалу” Андрія Нікітіна», – написав автор звернення Сергій Утєнков.

Ще кілька петицій з вимогою звільнити директора КП «Житомирводоканал» Нікітіна «за безгосподарність» зареєстрували цього ж дня.

«В зв’язку з ситуацією, яка склалася в місті Житомир з подачею холодної води з 20.06.2019 по 22.06.2019 прошу розглянути питання щодо відповідності займаній посаді директора КП «Житомирводоканал» Нікітіна Андрія Миколайовича», – написала Юлія Пащенко.

«Впродовж усього часу перебування на посаді директора КП “Житомирводоканал” Нікітін А.М. показав свою повну некомпетентність у галузях водопостачання та комунального господарства. Це постійні планові та позапланові ремонти, які супроводжуються відключенням водопостачання цілого міста чи окремих мікрорайонів, пориви, які довго ліквідуються, погіршення якості води, підвищення тарифів при зниженні витрат на електроенергію на станціях підйому (чим Нікітін сам хизується) тощо. Окрім того, дуже дивним видається те, що КП “Житомирводоканал” залучає до проведення робіт невідому громаді підрядну організацію при наявності роздутого штату слюсарів та інших ремонтників в самому КП. 22.06.2019р. Нікітін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук дякуює працівникам КП “Житомирводоканал” за їх важку роботу в нинішніх погодних умовах. Це при тому, що роботи, ніби-то, виконує підрядник. Очевидно, що роботи виконуються саме працівниками КП, а підрядник, який має якесь відношення до Нікітіна – отримує кошти за послуги, які фактично не надаються. Прошу розглянути питання щодо звільнення директора КП “Житомирводоканал” Нікітіна А.М. та звернення до НАБУ з приводу можливого отримання неправомірної вигоди та управління СБУ у зв’язку з підозрою у розтраті великої суми бюджетних коштів», – написав Олександр Пінчук.

 

«В зв’язку із незадовільною якістю води та послуг, які надає Комунальне підприємство «Житомирводоканал» та систематичними обіцянками, які не виконуються, звільнити директора КП «Житомираодоканал», Нікітіна А. М., та оцінити його роботу, як незадовільну для громади Житомира», – написав автор іншої петиції Олександр Міщенко.

 

«У зв’язку з неналежним виконанням своїх обовязків. Та черговими зривами термінів відсутості водопостачання, які були офіційно опубліковані. Прошу прийняти заходи відносно директора КП “Житомир Водоканал” Нікітіна Андрія. Вважаю за необхідне звільнити цю особу від обійманої посади, та притягти до адміністративної відповідальності», – написав Антон Борецький.

 

«Скільки можна вимикати воду всьому 300000 місту?Вже було обіцяно, що помінявши задвижки ще в минулому році, за потреби можна буде вимкнути окремо воду в будь-якому районі. Хто відповість за свої слова? Чому вода не з’явилася до 17.00? Чому в спеку створюється епідеміологічно небезпечна ситуація. Хто за це відповість? Хто дав право вимикати в таку спеку воду жителям 300000 міста? Чому на аварійній водоканалу вимкнено телефони? Чому немає звіту керівництва водоканалу перед громадою? Це більш, ніж вагомі причини поміняти керівництво водоканалу?» – написала Марина Шевченко.

 

«Наполягяємо на відставці директора комунального підприємства “Житомииводоканал” Андрія Нікітіна. Вищевказана особа неодноразово не виконує свої обов’язки керівника на даній посаді. Відключення водопосточання та зірваня термінів відновлення стало систематичним. Аргументи пана Нікітіна, як керівника, це помилка підрядника. Остання такая ситуація відбулася при проведенні ремонтних робіт в період 21-22 червня 2019р. Громада міста не згодна з позицією директора “моя хата з краю, поганий підрядник”. Директор забов’язаний, як керівник, пильно спостерігати і контролювати підготовчий процес. Необхідно досконально зрозуміти технічні можливости підрядника і контролювати його роботу від А до Я. Але А. Нікітін не вбачає своєї помилки. Все що він може зробити на такій високій та відповідальній для всього міста посаді, це констатувати факт зірвання процесу, при тому не розуміючи наступних термінів відновлення. Тож за невідповідності Андрія Нікітіна до займаної посади, наполягаємо на його звільненні», – написав Олег Кодубовський.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи, щоб відмінити рішення про підняття тарифів на воду. Містяни знову вимагають звільнення директора Житомирводоканалу.

Leave a Comment