Містяни знову вимагають звільнення директора Житомирводоканалу

Містяни знову вимагають звільнення директора Житомирводоканалу

Кажуть, що не відповідає займаній посаді.

Житомиряни знову просять міську раду розірвати контракт через невідповідність займаній посаді з директором комунального підприємства «Житомирводоканал» Андрієм Нікітіним. Відповідну електронну петицію оприлюднили 18 вересня.

«Не на всіх вулицях міста з’явилася вода, а по вулиці Промисловій води так і немає. Як можна так бездумно вимикати воду? Заглушки потрібно міняти і це факт.
Але «плювати» на думку містян – це вже занадто. Просили ж не вимикати воду на вихідних.
Якщо навіть так не виходить – навіщо обіцяти? Попереджувати потрібно точно не за 2-3 дні до відключення, а хоча б за місяць, тоді ще плани можливо відкорегувати.

Мінімальні зарплати працівників водоканалу, які повинні страйкувати, щоб підвищились зарплати. Є сумнів, що після підняття тарифів заробітні плати збільшаться.
Цього більше ніж достатьо, щоб розірвати контракт з таким керівництвом. Підтримайте петицію. Будемо гуртуватися!» – написала авторка петиції Наталія Мельничук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, активісти на позачерговій сесії вимагали термінового звільнення директора «Житомирводоканал». Мовляв, не справляється з роботою. А за словами депутата міської ради Любові Цимбалюк, і депутатам, і громадськості було б важливо почути звіт не лише директора комунального підприємства, але й аудиторів, які проводили перевірку на КП «Житомирводоканал». А після цього приймати рішення з приводу його подальшої діяльності.

Нагадаємо, із директором «Житомирводоканалу» продовжили контракт на 2 роки. Житомиряни просять міськраду провести незалежний аудит водоканалу. Директор Житомирводоканалу відмовився пити воду з крана.

Leave a Comment